Bu elbise bağışlandı

Bu elbise bağışlandı
İngiliz oyuncu Keira Knightley, Oscar töreninde giydiği elbiseyi uluslararası yardım kuruluşu Oxfam'a bağışladı.Abone ol

İngiliz oyuncu Keira Knightley (21), Oscar töreninde giydiği elbiseyi uluslararası yardım kuruluşu Oxfam'a bağışladı.

''Aşk ve Gurur'' filmindeki rolüyle en iyi kad çiçek siparişi ın oyuncu dalında Oscar'a aday gösterilen Knightley'in, bir omzunu açıkta bırakan, Vera Wang imzalı şarap rengi elbisesinin internette eBay sitesinde satışa çıkarılacağı belirtildi.

Açık artırmanın 21 Nisan'da başlayacağı ve 30 Nisan'da sona ereceği, paranın Oxfam'ın Doğu Afrika'daki gıda çalışmalarına ayrılacağı kaydedildi.

Knightley, yaptığı açıklamada, ''Bu muhteşem bir elbise ve onu Oxfam'a bağışlayabildiğim için çok memnunum. Televizyondaki haberlerde Doğu Afrika'daki korkunç kuraklığı izledim. Yardım etmek amacıyla bir şeyler yapabildiğim için mutluyum'' dedi.

Oxfam yetkilisi Paul Smith-Lomas da kuruluşun, 2005 sonundan bu yana görülen kuraklık nedeniyle milyonlarca kişinin açlıkla karşı karşıya olduğu Doğu Afrika'da halka gıda ve su yardımı yaptığı belirterek, ''Bu tür bağışlar, bu hayati çalışmaya fon sağlamaya yardım edecek'' diye konuştu.Kategori : MAGAZİN