Tekin kafaları karıştırdı

Tekin kafaları karıştırdı
Aranan kilit isim, yaralı olarak hastaneye bırakıldı. Tekin'in özel yaşamı ise kafaları karıştırdı.Abone ol

Danıştay’a yönelik saldırının kilit ismi olduğu gerekçesiyle her yerde aranan Muzaffer Tekin, dün yaralı olarak özel bir hastanenin önüne bırakıldı. Eski asker Tekin'in Citroen marka arabayla sivil giy istanbul seo uzmanı imli iki kişi tarafından saat 15.45 civarında Acıbadem Hastanesi'ne getirildiği bildirildi.

Olay, söz konusu şahısların, kalbinden bıçakla yaralanan zanlıyı hastaneye attıktan sonra hiçbir bilgi vermeden kayıplara karışması üzerine hastane görevlilerinin polise haber vermesi ile ortaya çıktı. Muzaffer Tekin'in kalbinin altına tek bıçak darbesi aldığı ve durumunun iyi olduğu bildirildi. Ordudan ihraç edilen eski yüzbaşı Tekin'in Danıştay'a silahlı saldırının yapıldığı gün eşiyle evinden ayrıldığı ve bir daha görülmediği öğrenildi.

Kadıköy'de 14 yıldır oturduğu Bahar Apartmanı’ndaki komşuları Tekin ile ilgili ilginç bilgiler veriyor. En çok eski yüzbaşının türbanla ilişkilendirilen bir saldırıda rol almasına şaşıran komşuları yüzbaşının eşi ve kızının başının açık olduğunu söylüyor. Apartman yöneticisi İlyas Hacıhaliloğlu, “Biz kendisini Atatürkçü bilirdik. Başörtüsü ile ilgili bir tavrı yoktu.” diyor.Kategori : GÜNCEL