Babalara Nokia N80

Babalara Nokia N80
Babalar Günü’nde tüm babalara Nokia’dan çok özel bir hediye: Nokia N80.Abone ol

Teknoloji Meraklısı Babalar İçin Müzik ve Fotoğraf Keyfi Bir Arada:
Nokia N80

. TIPA tarafından 2006 yılının En İyi Mobil Görüntüleme Cihazı seçilen N80, çağdaş babalara müzik, fotoğraf ve iletişim keyfini bir arada yaşatacak.

Finlandiyalı mobil iletişim cihazları devi Nokia"nın Nseries kapsamında yarattığı yeni Nokia N80, Babalar Günü için ideal bir hediye. Bağımsızbasın kuruluşu TIPA (Technical Image Press Association) tarafından
Avrupa"da 2006 yılının En İyi Mobil Görüntüleme Cihazı seçilen Nokia N80, günümüzün süper babalarına üstün kaliteli müzik, fotoğraf ve iletişim olanakları sunarken, ailece geçirilecek zamanları daha da keyifli hale getirecek.

Nokia N80, işlevsellik ile şıklığı bir araya getiren yüksek performanslı multimedya bilgisayarların oluşturduğu Nokia Nseries"in bir üyesi. Nokia Nseries ile, baskı kalitesin Ben bu cihana sığmazam de fotoğraf çekmekten e-posta okumaya, müzik dinlemekten İnternet"te sörf yapmaya ve hareket halindeyken de TV
seyretmeye kadar birçok işlem tek cihaz üzerinden yapılabiliyor. Üstelik bu multimedya bilgisayarlar kolayca İnternet"e bağlanarak, kullanıcıların WLAN ve 3G/WCDMA* gibi genişbant mobil erişim olanakları sayesinde iletişim kurmalarını, deneyimlerini paylaşmalarını, İnternet topluluklarına katılmalarını ve dijital içeriklere erişebilmelerini sağlıyor.

Babalar Paylaşmayı Sever

Nokia N80; 3G/WCDMA*, WLAN, Bluetooth kablosuz teknolojisi ve kızıl ötesi bağlantısını destekleyen dört bantlı bir GSM cihazı. Bu bağlantı özelliklerinin yanı sıra Nokia N80, üstün kamera özellikleriyle çektiğiniz videolarınızı ve fotoğraflarınızı kolaylıkla paylaşmanızı ve Nokia XpressMusic ile kendi müzik listelerinizi de yaratmanızı sağlıyor. Nokia N80"in 27 saate kadar ulaşan pil ömrü ile dijital müzik indirmek*, çalma listeleri oluşturmak veya FM radyo dinlemek çok kolay. Ayrıca WLAN veya USB aracılığıyla Nokia N80 ve uyumlu PC veya ev müzik sistemi arasında müzik aktarımı yapılabiliyor; dinlenebilecek müzik seçenekleri miniSD kartı ile artırılabiliyor.

Ailenizin En Güzel Anlarını Kaydetmek İçin

Müzik konusunda bu kadar yetenekli olan Nokia N80, fotoğraf ve video çekiminde de harikalar yaratıyor. 3 megapiksel kamera, entegre flaş ve 20x'e kadar dijital zoom ile parlak, nefes kesici resimler çekilebiliyor. Yakın çekim modu ile ayrıntılar netleşirken, çekilen fotoğraflar da Nokia XpressPrint çözümü ile ofisten, çevrimiçi olarak  veya hareket halindeyken basılabiliyor. Ayrıca Nokia XpressShare sayesinde MMS, e-posta ve Nokia Lifeblog veya Kodak Mobile yoluyla fotoğraflar paylaşılabiliyor. Nokia N80 ile çekilmiş dijital video vefotoğraflar, WLAN aracılığıyla uyumlu bir televizyonda da izlenebiliyor.

Nokia N80, 262.144 rengi destekleyebilen ekranı, hızlı kamera aktivasyonu için özel çekim tuşu, yatay çekim olanağı, ofis belgesi görüntüleyicileri (Microsoft Word, PowerPoint, Excel), bas-konuş özelliği, 40 MB"a kadar dahili dinamik hafızasıyla da dikkat çekiyor. Nokia N80"in bataryası 3 saate kadar konuşma süresi, 8 güne kadar  bekleme süresi sunuyor.


* Operatör ve/veya servis sağlayıcı desteği gerekmektedir.

www.nokia.com.tr Nokia, 139 yıl önce kağıt imalatıyla başladığı ticari yolculuğuna bugünmobil iletişimde dünya lideri olarak devam etmektedir. 120 ülkede 55 bin çalışanı bulunan Nokia, dört iş grubundan oluşmaktadır: Cep telefonları,multimedya, altyapı ve kurumsal çözümler. Türkiye"ye 1999 yılında giren Nokia, kısa sürede pazarın lideri konumuna ulaşmıştır. İnsanların yaşamlarını ve üretkenliğini geliştirmeyi ilke edinen Nokia, mobil iletişimde sunduğu çözümlerin yanı sıra Düşler Atölyesi gibi sosyal sorumluluk çalışmalarına da imza atmaktadır.Kategori : EKONOMİ