TRTde CEHENNEM KAVGASI

TRTde   CEHENNEM KAVGASI
Bir grup TRT sanatçısının yemekde içki içmesi başka masada oturanları kızdırdı.Abone ol

TRT'de 'cehennemde yanacaksınız' kavgası
TRT lokalinde yemek yiyen sanatçılarla, aralarında başörtülülerin de bulunduğu başka bir grup arasında kavga çıktı. Grup, içki içen sanatçılara "Cehennemde yanacaksınız" deyince, bardaklar havada uçuştu
TRT'nin lokalinde eğlenceli başlayan gece kavgalı bitti. Bir grup TRT sanatçısının yemekte içki içmesi, aralarında başörtülülerin de bulunduğu bir baş umzugsunternehmen finden ka masada oturanları kızdırdı. Sanatçılar, her zaman gittikleri lokalde yemek yerken, "Burası meyhane değil. Cehennemde yanacaksınız" sözleriyle karşı karşıya kaldı. TRT Sosyal İşler ve İç Hizmetler Daire Başkanı İbrahim Yaprak ise, olayın daha sonra tatlıya bağlandığını belirterek, "Resmiyete intikal eden bir şey yok. İki grup arasında bir tartışma" diye konuştu.

BURASI MEYHANE Mİ?..
Geçen hafta sonu, TRT'nin Ankara'nın Or-An semtindeki lokalinde yaşanan olay, SABAH'a konuşan görgü tanıklarına göre şöyle gelişti. Saat 23.00 civarında yemeğe devam eden sanatçıların bulunduğu masadakiler, salonun diğer tarafında mikrofonla şarkı söyleyen çocukların sessiz olmasını istedi. Çocuklar da ailelerine, kendilerine kızan grubu şikâyet etti. Aralarında başörtülülerin de bulunduğu grup, sanatçıların masasına tepki gösterdi. "Burası meyhane mi? Gidin başka bir yerde içkinizi için. Terbiyesizler" diye bağıran gruba sanatçılar karşılık verdi.

TÜRBANLA NASIL GİRDİNİZ?
Başörtülü bir kadın sanatçılara, "İçki içiyorsunuz. Cehennemde yanacaksınız" dedi. Sanatçılar da, "Türbanla nasıl girdiniz" karşılığını verince, bardaklar havada uçuştu. Lokale gelen polis ekipleri, sanatçıların dışarıya çıkmasına izin vermedi. İfadeleri almak için grup dışarı çıkarıldığı sırada, kapının önünde bekleyen diğer grubun sanatçıların üzerine yürümesiyle kavga tekrar alevlendi. Taraflar, polislerin çabasıyla barıştırıldı.

Haber: Ceren AKDAĞ
Kaynak: SabahKategori : MEDYA