Sendikadan ücretsiz Kuran

Sendikadan ücretsiz Kuran
Kamu-Sen Bursa İl Temsilciliği, kent merkezinde öğrencilere, 5 bin adet Kur'an-ı Kerim dağıttı.Abone ol

Kamu-Sen Bursa İl Temsilciliği, kent merkezinde öğrencilere, 5 bin adet Kur'an-ı Kerim meali ile Hazreti Muhammed'in hayatının anlatıldığı kitap dağıttı.

Kamu-Sen Bursa İl Temsilcisi Selçuk Türkoğlu, Atatürk Caddesi Nalbantoğlu Sokağı girişinde yaptığı basın açıklamasında, AB uyum yasaları ve AB süreciyle birlikt Печь для пиццы veya Пицца печь e, gençlerin ciddi bir misyonerlik faaliyetiyle karşı karşıya kaldığını ve bunun milli bütünlüğü tehdit edecek boyutlara ulaştığını iddia etti.

Türkoğlu, İstanbul'da bazı radyo istasyonlarından Türkçe olarak Hıristiyanlık propagandası yapıldığını, bazı yayınevlerinin bölücü nitelikli Türkiye haritaları yayınladıklarını savunarak, şöyle konuştu:

''Bu kişi ve kurumlar hakkında herhangi bir işlem yapılmıyor. Ülkemizde son üç yılda ücretsiz olarak dağıtılan İncil sayısı 8 milyonu bulmuştur. Son bir yılda sadece İstanbul'da 199 kilise açıldı. Üstelik bu kiliselerin açıldığı yerlerde Hıristiyan vatandaşlar aşamıyor. Propaganda faaliyetleri özellikle lise son sınıf ve üniversite öğrencileri üzerinde yoğunlaştırılıyor. Maddi gücü olmayan vatandaşlar da iş ve para vaadiyle Hıristiyan yapılıyor. Misyonerler, Müslüman ülkelerdeki her sorunu fırsat bilerek taraftar kazanmaya çalışıyor.''

Türkoğlu, Kamu-Sen'in sorumlu sendikacılık anlayışı gereği yaz tatiline giren gençlerin zamanlarının büyük bölümlerini okuyarak geçirmelerini önerdiklerini, öncelikli olarak Kur'an-ı Kerim mealini okumalarını tavsiye ettiklerini kaydetti.

Konuşmanın ardından, 5 bin adet Kur'an-ı Kerim meali ve Hazreti Muhammed'in hayatının anlatıldığı kitap ücretsiz dağıtıldı.Kategori : ÇALIŞMA HAYATI