Kalemi olan yazıyor! YENİ YAZI

Kalemi olan yazıyor! YENİ YAZI
Star'ları birbirine karıştıran, üstelik haber kaynağını anlayamayan Kömürcü'ye tepki var.Abone ol

Tepki gösteren bir gazeteci.. Gerçek bir gazeteci, araştıran, soran deneyimli bir gazeteci Erdoğan Aktaş... Star TV'nin haberinden sorumlu olan kişi.. Bakın neler yazıyor:

Kalemi olan yaz Kader Oyunları ıyor

Akşam Gazetesi köşe yazarı Güler Kömürcü, önceki gün, “Sıradaki… Ne?!” başlıklı yazısında fena halde saçmalamış. Diyor ki, “AKP içindeki Barzanisever lobinin önde gelen ismi, Mazlum-Der eski Başkanı, Erdoğan"ın İstanbul Belediye Başkanlığı döneminde, "belediyenin hatırı sayılır müteahhitleri arasında" yer alan oğlu Mücahit Aslan"ı Erdoğan"a hizmet etmesi için görevlendiren, Diyarbakır Milletvekili İhsan Aslan"ın STAR TV"nin yönetimde (hangi imtiyazla? Meçhul!) söz sahibi olduğu iddia ediliyor.”

Bu nasıl gazetecilik? Bu nasıl bir saçmalık? Ayrıca bu nasıl bir cümle. İnanılır gibi değil. Hele hele Güler Kömürcü gibi tecrübeli bir gazetecinin bunu yapması, şaşırtıcı.

Üstelik “Falanca kişiden duydum” diye de itiraf ediyor. Yani açıp bir sorma gereği bile hissetmiyor. Oysa alıntı yaptığı yer de Star TV"den değil, Star Gazetesi"nden söz ediyor.Kategori : MEDYA