Önce kimlik sonra maç

Önce kimlik sonra maç
Denizlispor son 4 haftadır deplesmanda oynadığı için Galatasaray maçını çok önemsiyorAbone ol

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek, geçen sezonki Fenerbahçe maçında olduğu gibi Galatasaray maçında da giriş kapılarında kimlik ve forma kontrollerinin yapılacağını belirterek, "Denizlili olmayanlar Denizlispor tribünlerine alınmayacak" dedi.

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek, yönetim kurulu üyesi Berrin Sivri ile kulüp binasında bir basın toplantısı düzenledi. Ligin ilk 4 haftasını bir puanla kapattıklarını ve Galatasaray maçının kendileri için çok önemli olduğunu belirten Başk tam gastrik baypas an İpek, geçen sezonun son maçı olan Fenerbahçe maçındaki uygulamaları sürdüreceklerini söyledi. Galatasaray taraftarlarına üst kapalı tribünden 800 kişilik yer ayrıldığını belirten Başkan İpek, "Bizim için takım farkı yok. Rakip kim olursa olsun, aynı uygulamalar devam edecek. Denizlispor taraftarlarına ayrılan bölümlerde sadece Denizlisporlu taraftarlar oturacak. Misafir takıma ayrılan yerde de, misafir takımın taraftarları oturacak. Gerçek Denizlispor taraftarlarını takımlarını desteklemeye bekliyoruz. Güzel bir maç olacak. Ligin ilk 4 haftasında hep dışarıda oynadık. Kendi sahamızda oynayacağımız ilk maçta herkesi Denizlispor'u desteklemeye bekliyoruz" diye konuştu.

Geçen sezon oynadıkları Fenerbahçe maçında olduğu gibi Galatasaray maçında da giriş kapılarında kimlik ve forma kontrollerinin yapılacağını belirten Başkan İpek, "Denizlili olmayanlar Denizlispor taraftarları için ayrılan tribünlere giremeyecek. Herkesi dikkatli olmaları konusunda uyarıyoruz. Misafir takım taraftarları kendi tribünlerinde oturacak. Denizli taraftarları içinde başka takımın taraftarlarını istemiyoruz" dedi.

Galatasaray maçının kendileri için önemli bir maç olduğunu belirten Başkan İpek, "Bu maç Galatasaray maçı değil, başka bir maç da olabilirdi. Bizim için önemli değil. Çünkü 4 haftadır dışarıda oynuyoruz. 4 haftada sadece bir puan alabilen takımız. İyi futbol oynadık, ancak bugüne galip gelemedik. Bu kez bu şanssızlığımızı kırıp, Galatasaray maçından galibiyetle ayrılmak istiyoruz" dedi. Denizlispor yönetim kurulu, dün akşam yaptığı toplantıda, Galatasaray maçı bilet fiyatlarını kale arkası 15 YTL, maraton tribünü 25 YTL, kapalı tribünü de 50 YTL olarak belirledi. Denizlispor'da Galatasaray maçı galibiyet primi ise 5 bin YTL olarak açıklandı.Kategori : SPOR