Denizli Aslanı gözüne kestirdi

Denizli Aslanı gözüne kestirdi
Denizlispor Teknik Direktörü Faruk Hadzibegiç, Galatasaray maçından ümitli.Abone ol

Denizlispor Teknik Direktörü Faruk Hadzibegiç, taraftarların desteğiyle Galatasaray'dan puan yada puanlar alabileceklerini söyledi.

Turkcell Süper Ligi'nin ilk 4 haftasında sadece bir puan alabilen Denizlispor, hafta sonunda kendi evinde ağırlayacağı Galatasaray'ı yenmenin planlarını yapıyor. Şemikler Haluk Ulusoy Spor Komplek meme buyutme  si'nde bu maç için hazırlıklarını sürdüren Yeşil Siyahlılar'da sakat ya da cezalı futbolcu bulunmuyor. Teknik direktör Faruk Hadzibegiç nezaretinde ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, dar alanda pas çalışması ile devam etti. Yeşil Siyahlılar, son olarak yapılan çift kale maçta, gol eksiklerini gidermeye çalıştı.

Antrenman öncesinde soruları yanıtlayan Denizlispor Teknik Direktörü Faruk Hadzibegiç, Beşiktaş ve Trabzonspor maçlarından sonra karşılaşacakları Galatasaray maçı ile birlikte fikstür dezavantajından kurtulacaklarını belirterek, "Çok büyük fikstür dezavantajımız vardı. Yavaş yavaş bunu atlatıyoruz. Artık önümüzde sırasıyla büyüklerle yaptığımız maçlardan sadece Galatasaray kaldı." dedi.

Seyirci desteği ile Galatasaray'dan puan alacaklarını iddia eden Hadzibegiç, "İlk defa seyircimizin karşısına çıkacağız. Seyircimizin desteğiyle beraber bizim için çok önemli maçtan puanlarla ayrılmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Seyirci desteğini arkasına alan Denizlispor'un da bunu başaracağına eminim." diye konuştu.

Hadzibegiç, ilk 4 hafta içinde oynanan futboldan memnun olduğunu sadece puan açısından eksiklerinin bulunduğunu söyleyerek, "Bunu da Galatasaray maçında telafi edeceğiz diye düşünüyorum." ifadesini kullandı.Kategori : SPOR