Tezkere karşıtları marjinal

Tezkere karşıtları marjinal
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Ayalan tekzere protestocularına değindi.Abone ol

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Ayalan, marjinal grupların gösterisini halkın tepkisiymiş gibi göstermenin vatana ihanet olduğunu söyledi.
Bilecik’in düşman işgalinden kurtuluşu, Ahilik v מעקף קיבה e Şeyh Edebali Kültür Şenliklerine katılan Ayalan, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bugün bazı gazetelerin ’şehit anaları’ diye gösterdiği kişilerin marjinal gruplar olduğunu ifade eden Ayalan, şöyle konuştu:

"Bugün gazetelerde şehit anaları diye gösterilenlerin KESK’e bağlı memur olup olmadıkları şüpheli insanların fotoğraflarıydı. Dolayısıyla bir takım marjinal grupların yaptığı gösterileri halkın temayülü ya da halkın kanaatiymiş gibi göstermek son derece yanlıştır. Marjinal grupların gösterisini halkın tepkisiymiş gibi göstermek vatana ihanettir.

Meclis gereken sözü söylemiştir ve Türk askeri Lübnan’a gidecektir. Askerimiz görevini en iyi şekilde yapacaktır. Ancak marjinal grupların Türk milletinin menfaatlerini gözetmeksizin her zaman yaptıkları protesto, tavır ve davranışları halkın tepkisiymiş gibi göstermek doğru değildir."Kategori : POLİTİKA