İstanbul Belediyeleri eğitime hazır

İstanbul Belediyeleri eğitime hazır
Sarıyer Beledeyesi yeni eğitim öğreteim yılı için hazırlıklarını tamamlamak üzereAbone ol

Başkan Yusuf Tülün’ ün göreve geldiği günden itibaren eğitim alanında yapılan işler için desteğini esirgemeyen Sarıyer Belediyesi, aynı hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam ediyor.Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasına kısa bir süre kala öğrenciler ve veliler son hazırlıklar מחירי ניתוח מתיחת בטן בטורקיה ını yaparken Sarıyer Belediyesi de bakım ve onarım gerektiren okulları yeni eğitim yılına hazırlamak için son hızla çalışıyor.

Haziran ayında okulların kapanmasının ardından işe koyulan Sarıyer Belediyesi, ilçe genelinde bakım, onarım ve boya badana gerektiren okulların tamirat ve bakımlarını üstlendi. Bazı okulların temelleri depreme karşı güçlendirilirken bazıları için derslikler ve ek binalar yapıldı. Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan ekip ile çalışmalarını hızlandıran Sarıyer Belediyesi, okulları yeni eğitim yılına hazırlamanın sevincini yaşıyor.

Eğitim alanındaki hizmet anlayışıyla ve okullardan gelen yardım taleplerini de dikkate alan Sarıyer Belediyesi her yıl onarım veya boya isteyen okulların tüm giderlerini üstleniyor. Bu anlayışla yapılan çalışmalar sonucu 2004’ten itibaren Sarıyer’de bulunan 18 okulun tüm bakım ve onarımları Belediye tarafından karşılanarak daha sağlıklı koşullarda eğitim için hizmete hazırlandı. Öte yandan 8 okulda da başlatılan onarım çalışmaları halen devam ediyor. Devam eden onarım çalışmalarının okulların açılış tarihine yetiştirileceği belirtildi.Kategori : GÜNCEL