Alexin keyfine diyecek yok

Alexin keyfine diyecek yok
Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcu Elex kendine ait sitesinde ilginç açıklamalarda bulunduAbone ol

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza, Türkiye'deki 3. sezonunda daha mutlu olduğunu, bunun da Brezilyalı oyuncuların sayısının artmasından kaynaklandığını ifade etti.

İnternette kendisine ait sitesinde açıklamalar yapan Brezilyalı futbolcu ביקורות מיני מעקף קיבה , ''Bu yıl çok sevinçliyim, çünkü burada Brezilyalı futbolcuların sayısı her geçen gün artıyor. Bunun dışında iki Brezilyalı antrenör çalışıyor. Hepsinin başarılı olmasını ve bu ülkeyi sevip, hızlı bir şekilde adapte olmalarını istiyorum'' dedi.

Brezilyalı futbolcuların başında onları tanıyan bir teknik adamın bulunmasının başarıyı artıracağını savunan Alex, açıklamasında, ''Şayet Brezilyalı futbolcuların başında, Brezilyalıların nasıl top oynamaktan hoşlandığını bilen bir hoca da varsa işte o zaman başarı gelecektir ve Türkiye adına büyük bir kazanç olacaktır'' şeklinde ifadelere yer verdi.

İki sezon önce Türkiye'ye geldiğinde kuşkuları olduğunu anlatan Alex, şunları kaydetti: ''İki yıl önce buraya ilk geldiğimde içimde bir sürü kuşku vardı. Brezilya'da iken, Türkiye ve ülke futboluyla ilgili nerdeyse hiçbir şey bilmiyordum. Geldim, sevdim ve alıştım, ailem de alıştı. Geçen iki yıl süresince benim gibi birçok futbolcu buraya geldi. Gözüken o ki, gelenlerin sayısı ileride daha fazla olacak. Türk halkı Brezilyalı futbolculara karşı çok iyi davranıyor.''Kategori : SPOR