Keysmart bayi sayısını artıracak

Keysmart bayi sayısını artıracak
Beko Elektronik Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu Keysmart'taki hedeflerini anlattı.Abone ol

Beko Elektronik Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu, kişisel bilgisayar ve aksesuarları alanında faaliyet gösteren Koç Grubu markası Keysmart'ta, bu yıl 165 milyon dolar ciro hedeflediklerini belirtti. CeBIT Bilişim Eurasia Fuarındaki Keysmart standında düze diş implantı fiyatı nlenen basın toplantısında konuşan Eyüboğlu, bu yıl agrasif büyüme hedeflediklerini söyledi.

Eyüboğlu, ''Yıl sonunda 165 milyon dolar ciro hedefliyoruz'' dedi. Eyüboğlu, toplam cirolarının yüzde 10'unu bu bölümün aldığını bildiridi. PC ve notebooka ağılık verdiklerini, uzun vadede bunu notebooka çevireceklerini ifade eden Eyüboğlu, Keysmart'ın 150 olan bayi sayısını 180'e çıkaracaklarını kaydetti.

Eyüboğlu, ''Son 5 yılın en hızlı büyüyen şirketi olduk. Bu alanda 35 kişilik ekibimiz var'' dedi. İhracat planladıklarını da söyleyen Eyüboğlu, ilk anda bununu Türk cumhuriyetlerine yapacaklarını bildirdi. Eyüboğlu, Türkiye'de 3 milyar dolarlık bir ICT pazarı bulunduğunu da kaydetti.

Keysmart CeBIT Bilişim Eurasia fuarında son dönemde piyasaya sunulan çift çekirdek işlemci Keysmart dizüstü bilgisayar, PC Gamer masaüstü bilgisayar, GSM entegre cep bilgisayarı, dijital fotoğraf makinesi, MP3 çalar, Bluetooth Dongle, kesintisiz güç kaynağı (UPS), ADSL modem ve ses sistemlerini sergiliyor.Kategori : EKONOMİ