Aslan bu gruptan çıkar

Aslan bu gruptan çıkar
Galatasaray'ın eski kaptanlarından Cüneyt Tanman, sarı kırmızılı takıma moral verdi.Abone ol

Galatasaray ve Milli Takım'ın eski kaptanlarından Cüneyt Tanman, ''Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde grubunda ilk 2'ye kalacak güçte bir takım'' dedi.

Cüneyt Tanman, tatil için geldiği Muğla'nın Datça ilçesindeki antik Knidos Kenti'ni g yuz plastik cerrahisi ezdi. Knidos'a tekne ile gelen ve sakin bir tatil yapan Tanman, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde grubunda ilk 2'ye girecek güçte bir takım olduğunu söyledi. Eşiyle birlikte her yaz mutlaka Knidos'a geldiğini kaydeden Tanman, ''Eşim ve ben burada huzur buluyoruz. Denizi temiz, doğası harika'' dedi.

Tanman, Galatasaray'ın ligdeki gidişi ve Şampiyonlar Ligi'ndeki şansı ile ilgili sorulara, şu yanıtı verdi: ''Henüz ligin başındayız. Bir şeyler söylemek için çok erken. Yeni transferlerle eskilerin kaynaşmasıyla iyi sonuçlar alınacaktır. Ayrıca alt yapıdan gelen gençlerin tecrübe kazanmasıyla da Galatasaray eski günlerine dönecektir. Şampiyonlar Ligi'nde ise grubunda ilk 2'ye gireceğine inanıyorum.

Şampiyonlar Ligi'nde tecrübe çok önemli. Bu tecrübe de bu ligde en çok yer alan takımlardan biri olan Galatasaray'da var.'' Halen, Etimesgut Şekerspor A.Ş'de genel menajerlik yapan Tanman'a, Knidos Restaurant'ın sahibi Arkın Turp tarafından Knidos'u tanıtan kitap ve broşürler hediye edildi.Kategori : SPOR