Decodan yeni sezona merhaba

Decodan yeni sezona merhaba
Deco, sonbaharı son gözdesi Deco Battaniyeler ile karşılıyor.Abone ol

Ev dekorasyonunda farklı bir yere sahip olan ve mekanları modern çizgisi ile keyifli hale getiren Deco, sonbahar ve kış aylarını sıcaklıkla buluşturan Deco Battaniyeler ile yeni sezona merhaba diyor.

Modern tasarımları ile evlerin havasını değiştiren Deco, Battaniye Serisi’nde sarıdan, maviye, yeşi mide baypası lden, pembeye capcanlı çeşit ve desenler ile yatak odalarını renklendiriyor. Her dekorasyona uyum sağlayabilen şık ve cıvıl cıvıl Deco Battaniyeler, ince hafif ve sıcak tutan yapısı ile serin bahar akşamları ve soğuk kış günleri için ideal bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Yumuşak dokulu Battaniye Serisi her zevke uygun çözümler sunarak uyku ve dinlenmeyi keyfe dönüşüyor.

Dekoratif olarak da tercih edilen Deco Battaniyeler, birbirinden farklı özgün desenleri ile evlerde farklı konbinasyonlar yaratmak isteyenler için ideal bir ortam hazırlıyor. Çarpıcı desenlerin ve moda renklerinin kullanıldığı dekoratif battaniyeler yatak odalarının hem sonbahar , hem de kış aylarında tamamlayıcısı oluyor.Zengin renk ve desen seçenekleriyle evin her köşesine dinamizm getiren Deco Battaniyeler, evlerin havasını değiştiren Deco farkı Türkiye çapında 1000’e yakın İstikbal bayisinde satışa sunuluyor.

Ayrıca Deco, 1 Eylül 2006- 31 Ekim 2006 tarihleri arasında geçerli olan yeni kampanyasında, tüm ürünlerde sürdürdüğü KDV indirimi ile Maximum Kart sahiplerine peşin fiyatına vade farksız 20 taksitte ödeme avantajı sağlıyor.



Kategori : EKONOMİ