Demirci zabıtalarla bir arada

Demirci zabıtalarla bir arada
Zabıta Teşkilatı’nın 180. Kuruluş Yıldönümü Tuzla’da çeşitli etkinliklerle kutlandı.Abone ol

Zabıta Teşkilatı’nın 180. Kuruluş Yıldönümü Tuzla’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinlikler, Tuzla sahil tören alanında Atatürk anıtına çelenk koyma ve saygı duruşuyla başladı. Ardından Tuzla Belediyesi zabıtaları Tuzla esnafını ziyaret ederek esnafa karanfil ve gül verdiler.

Tuzla Belediye Başkanı Mehmet Demirci, yıl boyun estetigi fiyatlari dönümü nedeniyle düzenlenen yemekli gecede belediye zabıtaları ile bir araya geldi.

Demirci yemekte yaptığı konuşmada, zabıtanın 180 yıl önce kurulduğunu ve bugüne kadar çok sıkıntılar çektiğini hatırlatarak “Burada sizlerle beraber olmanın mutluluğunu yaşıyorum. 180 yıl önce kurulan zabıtanın çok önemli bir görevi var. Herkes bulunduğu yerde görevini en iyi şekilde ifa etmek zorunda” dedi.

Belediye açısından zabıtanın belediyenin dışarıdaki yüzü olduğunu belirten Demirci, Dışarıdaki olumsuzlukları en iyi şekilde olumlu hale getirmek noktasında çok maharetli bir şekilde çalışma yapılması gerekiyor. Bu nedenle sizlere de fazla görev düşüyor, görevinizin bilincinde çalıştığınızı biliyorum. Tuzla’da yaşayan insanların memnuniyeti ve mutluluğu için el ele kol kola çalışmak zorundayız. Sizlerle beraber çalışmaktan mutluyum. İnşallah hep beraber daha iyi işleri yapacağımızı düşünüyorum. Hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Zabıta Müdürü Köksal Dinçel başta olmak üzere belediye zabıta müdürlüğü personelinin tam kadro katıldığı gecede, zabıtalar gönüllerince bir gece yaşadılar.

Konuşmaların ardından Tuzla Zabıta Müdürlüğü’nde görevli zabıta memurları kuruluş yıldönümlerini kutlayan Başkan Demirci’ye plaket vererek teşekkür ettiler.Kategori : GÜNCEL