Bellonanın son tasarımı çok farklı

Bellonanın son tasarımı çok farklı
Olivia Koltuk Takımı, Bellona güvencesi ile oturma gruplarına yeni bir soluk getiriyor.Abone ol

Modern ve kendine özgü tasarımları ile “Ev Modası”nın öncülüğünü üstlenen Bellona, değişen yaşam koşullarına göre çizgisini ve ürünlerini sürekli yenileyerek yaşam alanları için yeni trendleri belirliyor. Bellona son tasarımı Olivia Koltuk Takımı ile oturma odalarında ve salonlara da dikkat çekici bir farklılık oluşturuyor.

Tasarımlarında modernliğin yanı sıra kalite ve fonksiyonellikten taviz vermeyen Bel bölgesel zeyıflama çerkezköy lona, ürün çeşitliliği ile evlerin özgürce dekore edilebilmesine ve farklı tarzların oluşturulabilmesine olanak tanıyor. Salon takımından halıya, yatak odasından yemek odasına, oturma odalarından çocuk odalarına kadar evin farklı köşelerine yönelik ürünleri ile yaşam alanlarını daha keyifli kılan Bellona, sürekli yenilenen ürün gamı ile ev modasında son trendleri belirlemeye devam ediyor.

Bellona’nın son tasarımı Olivia koltuk takımı, şık görüntüsü ve canlı renkleri ile evlerin havasını değiştiriyor. Modern çizgisi ile farklılık oluşturan Olivia geniş oturma alanı ve rahatlığı ile de dikkat çekiyor. Şıklığın yanında fonksiyonelliğinde ön planda sunulduğu Olivia Koltuk Takımı’nın 2’li koltuğu sandık, 3’lü koltuğu ise yatak olma özelliği taşıyarak büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Farklı renk alternatifi ile her zevke hitap eden ve evlerde uyumu yakalayan Olivia, yan bölümünde bulunan koltuğa adapte şık kitaplığı ve kol bölümlerindeki metal şerit çizgileri ile de modern tasarımı ve fonksiyonelliği de gözler önüne seriyor.

Olivia Koltuk Takımları ve ev modasının son tasarımları Türkiye geneline yayılmış 800’e yakın Bellona bayisinde tüketicilerin beğenisine sunuluyor.Evleri şıklıkla buluşturan Bellona, 1 Eylül-31 Ekim 2006 tarihleri arası tüm ürünlerinde geçerli olan yeni kampanyası ile Maximum kart sahiplerine peşin fiyatına vade farksız 20 taksit imkanı ile büyük avantaj sağlıyor. Fırsat yıldızlı ürünlerde de %20 indirim sunan Bellona, genç odası ve koltuk takımı alanlara da Bellona Halı hediye ediyor.Kategori : EKONOMİ