MHPli Şandır Erdoğanı suçladı

MHPli Şandır Erdoğanı suçladı
Sögüt'te çıkan olaylar sonrası MHP yönetimi Başbakan Erdoğan'ı suçladıAbone ol

Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu Ertuğrul Gazi’yi anmak maksadıyla, Bilecik ili Söğüt ilçesinde yapılan törenler iki yıldan buyana AKP tarafından siyasi şova dönüştürülmektedir.

AKP’li belediyelerin ve bazı vakıfların imkânları ile Türkiye’nin bir çok şehrinden taşınan vatandaşlarımız törenlerde AKP’nin propagandasına alet edilmektedir.

Pazar günü yapılan törende Söğüt şehri, AKP teşkilatları ve AKP’nin getirdiği davullu zurnalı amigolar tarafından işgal edilmiştir.
Törene katılan Yörük ve Türkm vajinismusta hipnoz tedavisi enler, AKP’nin bu işgal ve tacizine isyan ederek, Sayın Başbakanı yoğun bir şekilde protesto ettiler.

AKP Hükümeti’nin transfer ettiği çok sayıdaki güvenlik güçleri, verilen emirler doğrultusunda vatandaşlar arasında, Başbakanı ve Bakanları korumak bahanesi ile aşırı güç kullanarak vatandaşı taciz ve tahrik ettiler.
Vatandaşlarımız, Sayın Başbakan’a ve AKP Hükümetine sloganlarla, pankartlar açarak ve sırtlarını dönerek demokratik tepkilerini göstermişlerdir.
Başbakan, vatandaşlar tarafından yuhalanmıştır, “hakarete uğramıştır”. Başbakan istifa etmelidir.
Sayın Başbakan, konuşması ile halkı tahrik etmiştir. Başbakanın işareti ile polis, aşırı güç kullanarak, gaz sıkarak protestocu vatandaşları dağıtmaya çalışmıştır. Vatandaşlardan çok sayıda yaralanan olmuştur.
Başbakanın ve Bakanların koruma polisleri, özellikle Ali Erdoğan adlı şahıs, Başbakanı protesto ettikleri gerekçesi ile MHP protokol sıralarından bazı vatandaşlarımızı gözaltına alarak dövmek isteyince olaylar çıkmış, polislerden ve vatandaşlardan yaralananlar olmuştur.
Söğüt törenlerinde, vatandaşı, AKP ve Sayın Başbakan tahrik etmiştir ve polisi vatandaşa saldırtmıştır.
AKP’nin ve Sayın Başbakan’ın maksadı, Söğüt’te büyük bir çalışmanın olması ve kan akmasıdır. AKP’li ve MHP’li vatandaşlar birbirleri ile kavga yapmamıştır.
Olayların büyümesini, Dr. Devlet BAHÇELİ’nin sağduyusu, saldırıya uğrayan vatandaşlarımızın ve MHP teşkilatlarının sabrı önlemiştir.
Başbakan, gündem değiştirmek istemektedir; cesaretlendirdiği Bölücü Terör Örgütünün saldırısı ile toprağa düşen şehitlere “yan gelip yatanlar” diyerek aşağılamasını unutturmak istemektedir.
Korkunun ecele faydası yoktur. Başbakan, kendi karanlık yolunda yok olacaktır. MHP’ye çatarak kendini var etmesine müsaade etmeyeceğiz.Kategori : POLİTİKA