Derbiye alternatif çok

Derbiye alternatif çok
MHK Başkanı Çulcu, FB ile GS arasında oynanacak maça çok sayıda alternatifleri olduğunu söylediAbone ol

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurlu (MHK) Başkanı Mustfa Çulcu, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında 22 Nisan Cumartesi günü oynanacak derbi maçında görev alacak çok sayıda alternatiflerinin olduğunu söyledi.
Hilton Oteli'nde düzenlenen ''Futbol Zir מחירי ניתוח מתיחת בטן בטורקיה vesi'' paneline katılan ve burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mustafa Çulcu, derbi maçta hangi hakemin görev alacağı yönündeki soruyu, ''Form grafiğine bakarsak, derbi maçı yönetecek 8-10 hakemimiz var'' dedi.


Çulcu, hakemlerin her maçı final havasında düşünerek yönettiğini dile getirerek, ''Gecen hafta Denizlispor-Samsunspor maçı ne kadar zor ise, derbi maç da o kadar zorluk taşıyor. 11 takım küme düşmemeye oynuyordu. UEFA mücadelesi veren takımlar var. Şampiyonluk mücadelesi yapan ekipler var. Bu bakımdan her karşılaşma bizim için final niteliği taşıyor. Hafta sonundaki karşılaşmanın tek farklılığı derbi mücadelesi olması. Derbi maçı konusunda son derece rahatız. Çok sayıda alternatifimiz var'' diye konuştu.
Hakemlerin form grafiğinin yüksek olduğunu, zor maçların altından başarı ile kalktıklarını savunun Çulcu, ''Futbol takımlarına gösterilen hoşgörünün onda biri hakemlere gösterilse her şey çok güzel olur. Hakemlerin iyi yönetimi bizi mutlu ediyor. Hepsi profesyonel kişiler. Ekmeklerini buradan kazanıyorlar'' şeklinde konuştu.Kategori : SPOR