Yasal film indirme dönemi

Yasal film indirme dönemi
İnternet’ten yasal bir şekilde film indirme hizmeti başlamak üzere.Abone ol
Yakın bir zamanda başlayacak olan hizmet için stüdyolar, ‘dijital dağıtım için atılmış dev bir adım’ nitelemesi yapıyor.

Online film dağıtımı yapan Movielink ve CinemaNow şirketleri, kısa bir s bir günde diş implantı üre içerisinde dev Hollywood filmlerinin İnternet üzerinden indirilebilmesini sağlayacak. Yeni sistem ile kullanıcılar indirdikleri filmlerin sahibi olarak bilgisayarlarında tutabilecekler.


İki şirket şuana kadar kiralama yöntemiyle film indirme hizmeti yürütüyorlardı. Movielink ve CinemaNow şirketleri; Universal Pictures, Warner Brothers ve Twentieth Century Fox gibi dev Hollywood stüdyolarıyla anlaşmış bulunuyor.


Hizmet dahilinde eski filmlerin yanı sıra yeni filmler de indirilebilecek. İndirilen filmler yazılımsal koruma sistemiyle korunarak çoğaltılmasının ve optik disklere kaydedilmesinin önüne geçilecek. Daha önce pek çok Hollywood stüdyosu böyle bir yöntemi hayata geçirmeyi düşünmüş fakat korsanlık çekinceleri nedeniyle böyle bir hizmetten uzak durmayı tercih etmişlerdi

Hürriyet İnternet


Kategori : BİLİM - TEKNOLOJİ