DYPde seçim alarmı

DYPde seçim alarmı
Baskın seçim için Ağar taktiği! DYP olası baskın seçim için tüm teşkilatlar birer birer uyarıldı.Abone ol

DYP, baskın seçim olasılığına karşılık örgütünü "kırmızı alarma" geçirdi.
Sonbaharda erken seçim beklentileri artarken, DYP de seçim hazırlıklarını en üst seviyeye çıkardı. Genel Ba ביקורות מיני מעקף קיבה şkan Mehmet Ağar’ın talimatıyla Seçim İşleri Başkanlığı tarafından her sandığa 4 görevli düşecek şekilde 800 bin kişilik "sandık kurulu" oluşturuldu.

Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Nedim Bilgiç’in yürüttüğü çalışmada, partililerin cep telefonları ve adreslerini içeren listeler hazırlandı.
Öte yandan, DYP Siyaset Okulu’da eğitimine hız verdi. 24 Nisan’da il başkanları ve seçim işlerinden sorumlu yardımcıları ilk etapta Ankara’ya çağrılarak eğitimden geçirilecek. Mayıs’ta nüfusu 100 binin üzerinde olan 160 ilçe başkanı, Haziran’da da nüfusu 50 binin üzerinde bulunan ilçe başkanları eğitime alınacak. Parti yönetimi yaz ayıyla birlikte bölge toplantıları ve mitingleri sürdürecek. İlk etapta Trabzon, Lüleburgaz, Şanlıurfa gibi illerde miting düzenlenecek. Ayrıca, 40 Genel İdare Kurulu üyesi ile 70 Merkez Karar Kurulu üyesi 8 grup halinde Anadolu’ya çıkacak.Kategori : POLİTİKA