Mahsunun Badesi değilim

Mahsunun Badesi değilim
İlişkisi boyunca hiç konuşmayan Bade İşçil: Başarılara imza attığımda fark yaratacağımAbone ol

Türkiye onu ilk olarak lise mezuniyetinde yapılan "İşte Mahsun'un 17'lik sevgilisi" haberiyle tanıdı. Doğal sarı saçları, mavi gözleri, al yanaklarıyla lise diploması elinde; farkında olmadan magazin basınının kameralarına sadece o gün poz verdi Bade İşçil... İlk ve son kez o gün gülümsedi kameralara. Beş yıllık ilişkisi boyunca kameralardan ve uzatılan mikrofonlardan hep kaçtı. Fotoğrafları çekilirken bile objektiflere bakmamaya özen gösterdi. Ta ki Mahsun Kırmızıgül ile ilişkisi bitene dek! Ayrılığın ardından ekranlardan birbiri ardına teklifler alan Bade İşçil, sonunda dayan diş implantları amadı ve sunuculuk teklifini kabul etti. Star'da yayınlanan 'Evlere Şenlik' isimli programı sunan İşçil, yeni işiyle birikte ayrılığın ardından ilk kez konuştu...

BANA HEP TEKLİF GELİYORDU
* İlişkin bittikten sonra yaptığın açıklamalarda, kamera önünde olmayacağını söylüyordun. Bu kararından nasıl vazgeçtin? Yıllardır insanlar yolda bile çevirip kamera önü ile ilgili tekliflerde bulunuyorlardı. Hatta çevremdeki insanlar bile "Bu kadar güzelsin niye bir şeyler yapmıyorsun?" deyip duruyorlardı. Ama ben hiç hayal etmedim ve de düşünmedim. Çünkü okulum vardı ve hedefim; şu anda eğitimini aldığım moda tasarımcısı olmaktı. Şimdi değişen şey; teklifin çocukluk arkadaşım Ferruh Taşdemir'den gelmesi oldu. Bu teklifi değerlendirirken ona "Ben henüz vasıfsız bir insanım. Bana yaşadığım ilişkiden sebep böyle bir teklifte bulunuyorsan bunu hiç düşünmem" dedim. O da bana düşündüğümün aksini söyleyince kabul ettim. Yıllarca o kameralardan kaçtım, şimdi tam önündeyim.
* İlişkin sırasında böyle bir teklifle karşılaşsaydın ve bu konuda Mahsun'a danışsaydın onun sana cevabı ne olurdu? Bu tarz teklifler benim Mahsun ile ilişkimden önce de geliyordu. İlişkim boyunca da gelmeye devam etti. Ama ben gelen teklifleri hiç düşünmedim. Dolayısıyla kimseye de bu sebepten danışmadım.

FARK YARATACAĞIM
* Yıllardır 'Mahsun'un Bade'si' olarak anılıyorsun. Böyle anılmamak için ne yapmayı düşünüyorsun? Her Türk vatandaşı gibi ben de T.C. kimlik belgesine sahibim, orada adım Bade İşçil diye geçiyor. Doğduğum günden beri adım, soyadım hiç değişmedi. Ben İşcil ailesinin Bade'siyim hâlâ! Bade İşçil adı verildiği günden beri Türkiye'de yaşayan bir bireyim zaten. Ama başarılara imza attığım zaman fark yaratıp kendimi kanıtlayabilirim.
* Mahsun Kırmızıgül ile yaşadığın ilişki olmasaydı yine kamera önünde olmayı başarabilir miydin? Ben çocukluktan beri teklifler alıyorum, o yüzden gelen tekliflerin benim fiziksel özelliklerimle ilgili olduğunu düşünüyorum. Başka bir şeyle alakası yok.
GÜLŞEN YÜKSEL - MAGAZİN
Kategori : MAGAZİN