Yerel gazete sahibine dayak

Yerel gazete sahibine dayak
Likya Haber Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi Özer Yılmaz, kar maskeli 4 kişinin sopalı saldırısına uğradı.Abone ol

Antalya'nın batı ilçelerine yayın yapan Likya Haber Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Özer Yılmaz, kar maskeli 4 kişinin sopalı saldırısına uğradı.

Özer Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün gece evine gire Стеллаж 4-х ярусный rken, kar maskeli 4 kişinin sopalı saldırısına uğradığını söyledi. Saldırganların kendisini (öldü) diye bıraktıklarını belirten Yılmaz, ''Komşularım jandarmaya haber verdi. Jandarma aracıyla Kalkan Sağlık Ocağı'na kaldırıldım, oradan Fethiye Devlet Hastanesi'ne sevk ettiler. Şu anda sol kolum iki noktadan, sağ kolum da bir noktadan kırıldı. Başımda 30'a yakın dikiş var'' dedi.

Saldırının, kim tarafından yapıldığını bilmediğini belirten Özer Yılmaz, ''Kimseye dalkavukluk yapmayan veya şahsi saldırıda bulunmayan bir gazeteyiz. Birilerinin çıkarına ters düştük ama kim olduğunu bilemiyorum. Kimi zaman belediyeyi eleştirdiğimiz oluyor. Belediyeden çıkarı olan kişiler olabilir diye düşünüyorum'' diye konuştu.

Özer Yılmaz, saldırganların bulunması için jandarma ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi. Öte yandan, Antalya Valisi Alaaddin Yüksel'in Özer Yılmaz'ı telefonla arayarak, ''geçmiş olsun'' dileğinde bulunduğu ve
saldırganların bir an önce yakalanması için çalışmaların sürdürüldüğünü bildirdiği öğrenildi.Kategori : MEDYA