Yıldızlara yeni projeleler

Yıldızlara yeni projeleler
Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin, edebiyattan uyarlama bir filmde rol alması planlanıyor.Abone ol

Son günlerin en popüler çifti olan Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin, edebiyattan uyarlama bir filmde rol alması planlanıyor. Sarah Jessica Parker ise bir korku filminde yer alacak. Will Smith'in yeni filmi ise ' I am Legend'.

Hollywood'un ünlü yıldızları yeni projelerde boy göstermeye hazırlanıyor. Sinema sektörünün önde gelen yayın organı Variety'nin haberlerine göre, yıldızlar önümüzdeki aylarda yeni filmler için kamera karşısına geçecek.

Lionsgate çiçek siparişi şirketi, Rusya doğumlu yazar Ayn Rand'ın 1957'de okurla buluşan 'Atlas Vazgeçti' (Atlas Shrugged) adlı romanının yayın haklarını Howard ve Karen Baldwin'den satın aldı.

Bu romandan beyazperdeye aktarılacak yapımda ise son yılların en gündemdeki Hollywood çifti Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin kamera karşısına geçmesi düşünülüyor.

Rand'in büyük hayranları olan Jolie ile Pitt'in, romanın kadın kahramanı Dagny Taggart ile romandaki ideal insan tanımı olan John Galt'ı canlandırmaları planlanıyor.

Vahşi kapitalizm ile bireyselliği eleştiren felsefi tarihi roman 'Atlas Vazgeçti', toplam bin 100 sayfalık üç bölümden oluşuyor.

Rand romanında, kendi dünya görüşü ve felsefesi doğrultusunda, ABD'nin girdiği ekonomik bir bunalım ve sonrasında yaşanan çöküşte yaşanabilecekleri değerlendiriyor.

Carrie korku filminde oynayacak

'Sex and the City' dizisinin ünlü Carrie Bradshaw karakteri Sarah Jessica Parker ise bir korku filminde oynamaya hazırlanıyor. Yapımcılığını Sony'nin üstleneceği 'Vacancy' adlı gerilim filmi, bebeklerini kaybeden bir çiftin, bir motelde tatil yapmak üzere yola çıkmalarını ve burada başlarından geçenleri konu alıyor.

Filmin yönetmeni ve diğer oyuncuları henüz belirlenmedi.

O bir efsane

Ünlü aktör Will Smith de 'I am Legend' adlı yapımda rol almaya hazırlanıyor. Warner Bros. şirketinin Richard Matheson'ın öyküsünden beyazperdeye taşıdığı yapımın yönetmenliğini Francis Lawrence üstlenecek.

Senaryosunu Akiva Goldsman'ın kaleme aldığı filmde Will Smith, kıyametin eşiğinde bulunan dünyada kalan son sağlıklı insanı canlandıracak. Filmin çekimlerine 2007 yılı başında New York'ta başlanması planlanıyor.Kategori : MAGAZİN