Tarkan rest çekti

Tarkan rest çekti
Barcelona'dan dönen Tarkan, 'Come Closer' isimli son çalışmasını yetersiz bulanlara sert çıktı!Abone ol

Sevgilisiyle Barcelona'dan dönen ünlü sanatçı, havaalanında 'Come Closer' isimli son çalışmasını yetersiz bulanlara sert çıktı: Aman be! Beğenmeyen daha iyisini yapsın.

Tarkan uzun yıllar üzerinde çalıştığı İngilizce albümü 'Come Closer'un eleştirilmesi konusunda çok hassas. yağ parçalama Önceki gün sevgilisi Bilge Öztürk ile tatile gittikleri Barcelona'dan dönen Tarkan, bazı basın mensuplarının, "Albümünüzün yeterince beğenilmediği söyleniyor. Otoriteler eleştiriyor. Ne diyeceksiniz" sorusu üzerine çok sinirlendi.

TEPKİSİ ŞAŞIRTTI

Bir anda gerilen sanatçı, tepkisini, "Aman be! Beğenmeyen beğenmesin. Bana ne! Bilen daha iyisini yapsın. İngilizce bilinmeyen bir ülkede daha iyisini yapacak varsa çıksın ortaya yapsın" diyerek dile getirdi. Aracına doğru yol alırken söylenmeye devam eden Tarkan’ın bu tepkisi şaşkınlık yarattı. Megastar'ın dünyaya açılma planlarının ilk ayağında, başarısızlığa tahammülünün olmadığı ve bu durumdan çok çekindiği söyleniyor.

İspanya'da ön balayı yaptık!

Uçaktan neşeli inen Tarkan, keyfini kaçıran soru sorulmadan önce Bilge Öztürk ile Barcelona'da adeta ön balayı yaşadıklarını söyledi. Megastara her zaman destek olan avukat sevgilisi Bilge Öztürk ise Tarkan'ın şarkılarını çok beğendiğini ve her zaman yanında olduğunu belirtti. Şimdilik evlenmeyi düşünmediklerini vurgulayan çift, "Bizi zorla evlendireceksiniz. Ama biz böyle mutluyuz" diye konuştu.

Kaynak:www.bugün.com.trKategori : MAGAZİN