Avşar yarı tesettürde

Avşar yarı tesettürde
Dünya İş Kadınları'nın zirvesine katılan Hülya Avşar'ın kıfayet seçimi gazetecilerin dikkatini çekti.Abone ol

Hülya Avşar'ın, saçlarını kısmen örten bir kıyafet seçimi yapması, kendisini görüntüleyen gazetecilerin 'Seçiminiz biraz tesettüre benzemiş' sorularına neden oldu. Soruları yanıtlayan Avşar, 'Ön cepheden öyle görülüyor olabilir ama, bakın saçlarım dışarıda, hiç bir alakası yok' dedi.
< מעקף קיבה br>Dünya İş Kadınları Zirvesi'ne katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, lider eşleri ve konuklar onuruna akşam yemeği verildi. Türkiye İş Kadınları Derneği'nce, Çırağan Sarayı'nda düzenlenen yemeğe, Emine Erdoğan'ın yanı sıra Devlet Bakanı Ali Babacan ile eşi Zeynep Babacan, Suriye Devlet Başkanı'nın eşi Esma Esad, Türkan Sabancı, Semahat Arsel, Hülya Avşar, Turgay-Nurcan Artam, Tansa Mermerci, Siren Ertan, İsmail Acar,Ayşe-Ege, Aslı Başar, Dilek Hanif, Semahat Arsel, Çiğdem Simavi, Neşe Kavak ve çok sayıda sosyetik isim katıldı.


Gecede Emine Erdoğan ve esma Esad'la yan yana gelip fotoğraf çektiren Hülyü Avşar'ın kıyafet seçimi ise dikkat çekiciydi. Tüm konukların katıldığı yemek sonrası modacı Faruk Saraç'ın hazırladığı, padişah giysilerinden ”Padişahın Esvabı” adlı defile, ardından da modacı Dilek Hanif'in 2006-2007 koleksiyonundan 20 parça sunuldu. Gala gecesine katılan Hülya Avşar'ın, saçlarını kısmen örten bir kıyafet seçimi yapması, kendisini görüntüleyen gazetecilerin 'Seçiminiz biraz tesettüre benzemiş' sorularına neden oldu. Soruları yanıtlayan Avşar, 'Ön cepheden öyle görülüyor olabilir ama, bakın saçlarım dışarıda, hiç bir alakası yok' dedi.Kategori : MAGAZİN