Avşar aldatmak istermiş

Avşar aldatmak istermiş
Avşar, kendisine sorulan bir soruya bakın nasıl cevap verdi. Avşar aldatmayı çok istemiş ama...Abone ol

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) öğrencilerinin "Yılın Girişimci Sanatçısı" seçtiği Hülya Avşar, ödülünü üniversitenin Ayazağa Yerleşkesi’nde düzenlenen törenle aldı.

Avşar, İTÜ Maden Fakültesi İhsan Ketin Konferans Salonu’ndaki ödül töreni öncesinde, Prof. Dr. Orhan Kural’ın sunduğu bir söyleşi yaptı.
Öğrencilerden çok okulda çalışan personelin yoğunlukta olduğu söyleşide soruları yanıtlayan Avşar, "başarısının sırrının" sorulması üzerine, hayatını hep kurallarla yaşamanın faydasını gördüğünü söyledi. Hayatın sürprizlerle dolu o מעקף קיבה מלא lduğu düşüncesi nedeniyle umutsuzluğa kapılmadığını anlatan Avşar, bir başka soru üzerine, eğer tercihi olsaydı yine de ev kadını olmak yerine popüler olmayı tercih edeceğini ifade etti. Avşar, "Çünkü magazini çok seviyorum. İnsanlara en çok ulaşan yol olarak görüyorum magazini. Bir de magazin muhabirleriyle çok eğleniyorum" dedi.

ABD’li oyuncu Sharon Stone’la kendisini karşılaştıran bir izleyiciye de Avşar, "Sharon Stone’dan daha güzel olduğumu düşünüyorum" yanıtını verdi. Orta yaşlı bir erkek izleyicinin, "Sizce erkekler eşlerini neden aldatırlar?" sorusuna da Avşar, espriyle "Siz eşinizi aldattınız mı peki?" sorusuyla yanıt verdi. İzleyiciden "evet" yanıtını alan Avşar, "Öyleyse siz cevap verin" dedi. Hülya Avşar, "Bir kere aldatmak çok zevkli bir şey. İnsanlar bunu birbirlerini kırmadan yapabildiği sürece bana çok da ters gelmiyor açıkçası. Bunu çok istedim. Beğendiğim insanlar oldu ama anne olma duygusu ve bir Türk kadını olma duygusu beni engelledi" diye konuştu.

Avşar’ın, siyasi partilerin kimliğine değil, yaptığı işlere önem verdiğini söylemesi üzerine bir izleyici, "Ama bir sanatçı olarak önem vermelisiniz. Ya Türkiye İran’a dönse, sizin de çarşaf giymenizi isteseler?" sorusunu yöneltti. Hülya Avşar da izleyiciye, "Allah korusun. Bu kadar karamsar olmamak lazım diye düşünüyorum. Böyle bir şey olursa en başta ben karşı çıkarım" cevabını verdi.

Hülya Avşar, Prof. Dr. Kural’ın kendisine kitaplarını hediye etmesi üzerine de kitap okumayı sevdiğini ve kitaplardan çok şey öğrendiğini belirterek, "Ama mesela ’Şu Çılgın Türkler’i okuyamadım. Çok kalın bir kitap çünkü. 20’nci sayfada bıraktım. Ama başucu kitabım olarak duruyor. Çok kalın kitap okuyamıyorum, sıkılıyorum" diye konuştu. Söyleşinin sonunda, İTÜ öğrencileri arasında yapılan bir anket çalışması sonucu "Yılın Girişimci Sanatçısı" seçilen Hülya Avşar’a ödülü, İTÜ Rektörü Prof. Dr. Faruk Karadoğan’ın eşi Hülya Karadoğan tarafından sunuldu.Kategori : MAGAZİN