İzmirde gaspçı dehşeti

İzmirde gaspçı dehşeti
İzmir'de elinde satırla gasp girişiminde bulunan bir kişi polis tarafından yakalandı.Abone ol

Edinilen bilgiye göre olay Boğaziçi semti Zeytinlik 1145 sokak içerisinde meydana geldi. Ailesiyle birlikte otomobiliyle hareket halinde olan İsmail Özsoy'un önünü kesen bir kişi elindeki satırla arabadakilerin aşağı halı yıkama programı inmesini söyledi. İsmail Özsoy'un zanlıya karşılık vermesinin ardından gasp olayını gerçekleştiremeyeceğini anlayan saldırgan ara sokaklara kaçarak izini kaybettirmeye çalıştı.

Olayın mağduru Özsoy'un 155'i arayarak durumu bildirmesi üzerine harekete geçen polis ekipleri bölgede çalışma başlattı. Çevre sokakları ablukaya alan ekipler izini kaybettirmeye çalışan saldırgan Yaşar Gevşekler'i (21) ara bir sokakta sıkıştırmayı başardı.

Kendisini yakalamak isteyen polis ekiplerine zorluk çıkartan Gevşekler elindeki satırla bazı araçlara zarar verdi. Bir süre direndikten sonra ekipler tarafından etkisiz hale getirilen saldırgan yakalanarak gözaltına alındı.

Götürüldüğü karakolda çevresindekilere tehditler ve küfürler savuran saldırgan Yaşar Gevşekler doktor raporu için hastaneye götürülürken "Benim adım Yaşar. Herkesi öldürme kapasitesine sahibim" diye bağırdı. Konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

İHAKategori : GÜNCEL